Doprovodný program – 14. 1. 2018

Slavnostnímu udílení cen TRILOBIT 2018 v Kulturním domě Plzeňka v Berouně bude jako obvykle předcházet celodenní doprovodný program v Městském kině Beroun. Tradiční Dopoledne s Večerníčkem s kvízem o ceny a projekce porotami favorizovaných snímků v odpoledním a večerním bloku. 

Program od 10 hodin zahájí Dopoledne s Večerníčkem s kvízem o ceny. Od 13 hodin na něj dále naváže odpolední projekce snímků Pojar dětem a Pátá loď určených pro celou rodinu, dospělí si pak v podvečer přijdou na své při sledování dokumentů s politickou tematikou – Proces: Ruský stát vs. Oleg Sencov a Mečiar. Program v kině vyvrcholí od 20.30 hodin promítnutím filmu Přes kosti mrtvých u nás stále úspěšnější polské režisérky Agnieszky Holland.

Vstupenka na slavnostní večer opravňuje rovněž ke vstupu na odpolední i večerní projekci v kině zdarma. Ta se uskuteční v den slavnostního udílení cen 14. ledna. Vstupenky pouze na projekce v kině je možné zakoupit v Městském kině Beroun v ceně 50 Kč na jednotlivý filmový blok. Vstupné na Dopoledne s Večerníčkem je zdarma. Bližší informace jsou uvedeny na plakátu níže.

Triolobit_2018_doprovodny_letak_vecernicek_A4_web

Comments are closed.