Slavnostní večer se Světlanou Witowskou a Václavem Neckářem

Slavnostním večerem v rámci něhož jsou předány audiovizuální ceny TRILOBIT, téměř vždy diváky provází některá z osobností české kultury. Tentokrát ale organizátoři sáhli po osobnosti z trochu odišné části naší audiovize.

Večerem, který se uskuteční už 22. ledna totiž diváky provede novinářka a moderátorka Světlana Witowská. Připomeňme, že poprvé se Světlana Witowská zapsala do paměti širší veřejnosti moderováním pořadu Interview ČT24, konkrétně rozhovorem s Andrejem Babišem z roku 2017, za jehož vedení získala uznání.

Ještě výraznějším počinem potom bylo moderování debaty prezidentských kandidátů Jiřího Drahoše a Miloše Zemana, která se uskutečnila 25. ledna 2018 v předvečer druhého kola českých prezidentských voleb a kterou sledovalo rekordních 2,6 milionu lidí. Moderátorský výkon Witowské pro její připravenost, korektnost i věcné vedení diskuse byl vyzdvižen jak veřejností, tak politiky i politickými komentátory.

Stejně jako bývá v rámci slavnostního večera zvykem výrazný moderátor či moderátorka, je také u cen TRILOBIT zvykem zajímavé, nezvyklé nebo neočekávané hudební intermezzo a ani o ně nebudou diváci letos ochuzeni. Hudební hvězdou totiž letos nebude nikdo jiný než zpěvák a herec Václav Neckář.

Comments are closed.