CENY TRILOBIT 2021

34. ročník audiovizuálních cen TRILOBIT 2021. Filmové ocenění, které jako historicky druhé nejstarší poukazuje na nejzdařilejší filmové počiny předešlého roku, se bude konat již po jednadvacáté v Berouně a po šesté v záběrech kamer České televize, letos potom úplně poprvé výhradně na streamu České televize. Ceny TRILOBIT každoročně udílí Český filmový a televizní svaz FITES ve spolupráci s městem Beroun a Městským kulturním centrem Beroun.

Slavnostní večer se opět odehraje v berounském Kulturním domě Plzeňka a jeho průvodcem bude skvělý herec a pohotový moderátor Jiří Havelka. Podoba večera ovšem bude, jak vše v posledním téměř roce, záviset na aktuální situaci.

Slavnostní vyhlášení audiovizuálních cen TRILOBIT 2021 se uskuteční a vy je můžete sledovat můžete sledovat 23. ledna 2021 od 18.00 hodin na adrese www.ceskatelevize.cz/trilobit2021.

Více než nejistý je vzhledem k současné situaci také doprovodný program, který se v předchozích letech stal pevnou součástí udílení cen TRILOBIT. Máme připraveno několik možných variant a o tom, která z nich nakonec bude moci být zrealizována rozhodne tak říkajíc vyšší moc.

O aktuálním vývoji vás budeme na těchto stránkách pravidelně informovat.