Přijďte na slavnostní udílení cen a do kina na doprovodný program

Přijďte na slavnostní udílení cen a do kina na doprovodný program

Slavnostní ceremoniál 32. ročníku audiovizuálních cen TRILOBIT 2019 odstartuje v neděli 20. ledna
v 19 hodin a Česká televize jej odvysílá od 20.20 hodin na programu ČT art. Za moderátorským pultem již potřetí stane herec Martin Myšička a partnerem mu bude hudební dvojice – muzikant i filmař Vladimír Merta spolu se zpěvačkou a houslistkou Jitkou Šuranskou.

Vstupenky je možné zakoupit od 7. ledna v Městském informačním centru Beroun za 250 Kč. Součástí vstupenky je pozvání na raut po skončení programu. Více informací je možné získat na
tel. 311 654 321 či emailu mic@mkcberoun.cz.

Významná filmová událost se v Berouně odehraje po devatenácté a její nedílnou součástí se opět stane doprovodný program, tentokrát v rozšířené podobě. I letos pozve na filmové projekce do Městského kina Beroun, poprvé ovšem budou návštěvníci kina rozhodovat o vlastní divácké ceně.

Program „Cena diváků“ nabídne o víkendu 5. a 6. ledna favorizované filmy, „o nichž mluví porota jako
o žhavých kandidátech na ocenění“. Novou nestatutární Cenu diváků – berounský Klepáček pak předá vítězi některý z vylosovaných diváků v rámci slavnostního večera na pódiu Plzeňky.

Tradiční „Dopoledne s Večerníčkem“ opět připraví pro nejmenší diváky projekce oblíbených večerníčků
a také kvíz o ceny s dramaturgem České televize Milošem Zvěřinou, a to v neděli 20. ledna

Na všechny filmové projekce doprovodného programu je vstup zdarma. Podrobné informace budou průběžně zveřejňovány na www.cenytrilobit.cz a na www.kinoberoun.cz.